DEAL DONE | Aeternus begeleidt Cuccibu bij verkoop aan investeerder Holland Capital
Cuccibu is een toonaangevende en snelgroeiende organisatie met 80 consultants op het gebied van privacy services en informatiebeveiliging. Door het samengaan met investeerder Holland Capital kunnen verdere groeiambities gerealiseerd worden.
De specialistische kennis van privacy & legal services en informatie & cybersecurity services heeft Cuccibu een krachtige positie opgeleverd in Nederland. Klanten van Cuccibu zijn gerenommeerde nationale én internationale organisaties, (semi)overheden en multinationals. Holland Capital is een ervaren investeerder die kleine en middelgrote ondernemingen in technologie en healthcare helpt te groeien.
Middels de krachtenbundeling van Cuccibu en Holland Capital streven zij een actieve Buy & Build strategie na gericht op complementaire overnames in binnen- en buitenland. De gelijktijdige acquisitie van QSN, de eerste add-on investering, is daar een toonzettend voorbeeld van.
’’Digitalisering binnen organisaties, toenemende wet- en regelgeving en de groei van het aantal cyber aanvallen zorgen ervoor dat risico management een enorme vlucht maakt. Er zijn veel verschillende partijen actief op zoek in de markt naar potentiële overname targets. Dat werd onderschreven door de grote mate van interesse zowel door strategische- als Private Equity partijen. In Holland Capital heeft Cuccibu een sterke partner gevonden die de groei ambities van het management team onderschrijft.”
Rob Woodford Senior Consultant Aeternus
De aandeelhouders van Cuccibu zijn in dit traject begeleid door Geert Smets en Rob Woodford van Aeternus. De transactie kwam tot stand in nauwe samenwerking met Stijn Rijpma van Taylor Wessing.
Wij wensen Cuccibu en Holland Capital veel succes bij het verder uitbouwen van deze toonaangevende samenwerking.
Cuccibu is gespecialiseerd in IT Risico Management, Information Security, Cyber Security, Privacy & Legal. Opgericht in 2014, is Cuccibu snel gegroeid naar een adviesorganisatie met meer dan 80 consultants en vestigingen in Eindhoven en Delft. Klanten van Cuccibu zijn gerenommeerde nationale én internationale organisaties, (semi)overheden (publieke zorginstanties en decentrale overheid) en multinationals.
Holland Capital is een ervaren investeerder die kleine en middelgrote ondernemingen in technologie en healthcare helpt te groeien. Sinds de start van Holland Capital in 1981 is in meer dan 150 ondernemingen geïnvesteerd en is uitgebreide ervaring opgedaan met de ontwikkeling van start-ups en MKB ondernemingen. Zo is in het verleden geïnvesteerd in o.a. Avensus (IT audit, IT governance en security specialist) en Qsight (cloud, networking en security).