Deal done: Klictet
05-06-2026

Deal done | Aeternus begeleidt Klictet bij verkoop aan NewFora

Klictet uit Oisterwijk sluit zich aan bij Newfora, een netwerkorganisatie van duurzame kennispartners binnen de gebouwde omgeving en industrie. Met deze stap versterkt Klictet haar dienstverlening en krijgt de onderneming toegang tot aanvullende kennis, specialismen en capaciteit.

Klictet is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een adviesbureau met 38 medewerkers en een brede dienstverlening op het gebied van gezonde, functionele, veilige en comfortabele gebouwen en leefomgevingen. De aansluiting bij Newfora past bij de toenemende complexiteit van vraagstukken in de markt, onder meer door veranderende wet- en regelgeving, verdere verduurzaming, digitalisering, AI en de krappe arbeidsmarkt.
Klictet blijft werken vanuit haar eigen kracht en behoudt haar identiteit, cultuur en merkwaarde. Tegelijkertijd biedt Newfora toegang tot bredere expertise en aanvullende capaciteit voor multidisciplinaire en integrale vraagstukken.

ā€œKlictet blijft Klictet: persoonlijk, praktisch en verrassend gedreven. Met Newfora aan onze zijde vergroten we onze kennis, netwerk en innovatiekracht, zodat we opdrachtgevers nog beter kunnen helpen de complexe vraagstukken van morgen.

Willem-Jan van den Berk, commercieel directeur bij Klictet

De aandeelhouders van Klictet zijn bij de verkoop begeleid door Lieke Kessels-Janssen van Aeternus. Juridische ondersteuning aan verkoperszijde werd verzorgd door Nicole Wolfs van Newtone.

ā€œDoordat ik inmiddels meer dan vijftien succesvolle trajecten in de advies- en ingenieursbranche heb begeleid, heb ik een goed beeld van de verschillende kopers in deze markt. Toen Stefan en Willem-Jan hun wensen en ambities deelden, had ik Newfora al snel in beeld als een partner die goed past bij de cultuur en ambities van Klictet. Mooi om te zien dat dit beeld in de praktijk werd bevestigd en dat we voor onze opdrachtgever een mooie stap voor de volgende fase van Klictet hebben gerealiseerd via een zorgvuldig en doelgericht traject.ā€

Lieke Kessels-Janssen, Director Corporate Finance bij Aeternus

Aeternus bedankt de aandeelhouders van Klictet voor het gestelde vertrouwen en wenst Klictet en Newfora veel succes in de toekomst.

Over Klictet

Klictet is een adviesbureau uit Oisterwijk met 38 medewerkers. De onderneming richt zich op gezonde, functionele, veilige en comfortabele gebouwen en leefomgevingen. Klictet adviseert over innovatieve en duurzame installatieconcepten, duurzaamheid, bouwfysica, brandveiligheid, monitoring en exploitatie. Daarbij ligt de nadruk op praktische en maakbare oplossingen die aansluiten op de behoeften van opdrachtgevers en gebruikers.

Over Newfora

Newfora is een netwerkorganisatie van duurzame kennispartners binnen de gebouwde omgeving en industrie. Binnen Newfora werken DWA, BlueTerra, KVMC en Het EnergieBureau samen op het snijvlak van energie, technologie, ecologie en systeemverandering. Door kennis, innovatie en ondernemerschap te verbinden, versnelt Newfora de verduurzaming van de leefomgeving.

Het M&A team voor deze deal

Lieke Janssen

Lieke Kessels-Janssen

Director Corporate Finance

Meer info
Director Corporate Finance

Lieke Kessels-Janssen

ā€œIf you are not willing to risk the unusual, you will have to settle for the ordinary.ā€

Lieke heeft een financiƫle achtergrond met haar Master in Finance die zij heeft afgerond aan Tilburg University. Daarnaast heeft zij op McMaster University (Canada) een aantal verdiepende vakken gevolgd op het gebied van M&A en Venture Capital.

Lieke is sinds 2014 werkzaam bij Aeternus en heeft diverse (internationale) adviestrajecten succesvol ondersteund op het gebied van M&A, Debt Advisory & Valuemanagement. Lieke is analytisch sterk, werkt gestructureerd en is toegewijd.

Max Strucks

Max Strucks

Manager Corporate Finance

Meer info
Manager Corporate Finance

Max Strucks

“Blijf loyaal, werk hard en lever resultaat.”

Max is sinds februari 2025 gestart bij Aeternus als Manager Corporate Finance en ondersteunt klanten bij het structureren en begeleiden van fusie- en overnametrajecten. Hiervoor was hij ca. vier jaar werkzaam bij EY als Strategic Finance Consultant. In die rol adviseerde hij een breed scala aan klanten in zowel de commerciële- als de publieke sector en gezondheidszorg, waarbij de focus lag op financiële strategievraagstukken, Public Debt Advisory-trajecten en vastgoedwaarderingen. Max heeft een financiële achtergrond en hij heeft een Msc in Finance behaald aan Tilburg University.

Interesse in een adviesgesprek met een van onze specialisten? Neem dan contact op voor een afspraak.

Branchekennis

Aeternus houdt met haviksoog de ondernemer in het oog van een afstand